Spennende sesongprogram fra T&H

Tur & Hav utvalget har hatt årets første møte og er i gang med planlegging av sesongens aktiviteter. Fjoråret ble en suksess med en vekst på 20 % i antall påmeldte båter til foreningens regattaer for Tur & Hav. Vi har som mål at vi skal få en ytterligere økning i 2013.

I fjor introduserte vi også Fjord & Fjell konseptet for å bedre tilbudet fra Tur & Hav også til turseilerne.

Fjord & Fjell er Vestlandet på sitt aller beste med kombinasjonen av flott fjordseilas, fjelltur og sosial middag i sjøkanten. I år øker vi dette tilbudet og har tatt mål av oss til å avvikle to Fjord & Fjell turer. Nedenfor finner du Tur & Hav programmet for 2013 sesongen, og vi regner med at du reserverer de aller fleste datoene i din kalender. At Klubbhuset blir jevnet med jorden skal vi kunne leve med i én sesong, og vi har allerede bestilt Hjellestadnøstet til Isbjørnfesten. Følg med på BS-web’en hvor du vil finne mer informasjon etter hvert.
Vel møtt til ny sesong– kveldene er allerede begynt å bli lysere!

16. mars Isbjørnseilasen
19. mars Medlemsmøte – vårklargjøring
23. april Medlemsmøte – shorthanded på tur og regatta
7.- 9. juni Stord Rundt
14. – 16. juni Fjord & Fjell I
24. – 25. aug. Fjord & Fjell II
7. september Bergen Singlehanded
21. september Klubmesterskap

Og for all del – husk tirsdagsseilasene fra begynnelsen av mai. Kjell-Ove’en har lovet middagsservering fra brakkene !