Program på årets Generalforsamling

Generalforsamlingen i Bergens Seilforening er mer enn bare det formelle programmet fastsatt av våre lover. I år vil vi derfor benytte sjansen til å presentere 2 temaer som vi håper medlemmene vil være interessert i.

Seilere på internasjonalt nivå

Foreningens brettgruppe holder meget høyt nivå og kan takket være god støtte fra BS opprettholde et høyt aktivitetsnivå. Seilerne vil presentere seg selv og vise litt av det sesongen 2019 hadde å by på.

 

Havneutbygging

Som sikkert mange har fått med seg har det skjedd store endringer i havnen vår iløpet av vinteren. Kjell-Ove og hans mannskap har tross meget utfordrende værforhold klart å få ferdig vår nye kaifront. Dette er første steg i en planlagt utvidelse. Vi presenterer resten av havneutbyggingen og er åpen for spørsmål

 

Hjertelig velkommen